Image

DOŚWIADCZENIE & WIEDZA & OSOBOWOŚĆ

trzy słowa, które najlepiej mnie opisują.

W swojej pracy wykorzystuję praktyczne doświadczenie jakie zdobyłam na drodze własnej kariery zawodowej, którą podążam od 2000 roku. Od ponad 20 lat jestem związana z przedsiębiorczością. Owocem mojej pracy, zaangażowania i wielkiej pasji jest firma: www.forchage.pl.

Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje, zdobywam wiedzę, nowe umiejętności i narzędzia.

Łączę podejście naukowe z perspektywą praktyka o bogatej wiedzy i ponad 20 letnim doświadczeniu. Uczę przedsiębiorczości, niezależności, wolności finansowej, inwestowania w siebie, budowania marki. Specjalizuję się w obszarach związanych z zarządzaniem zmianą, motywacją,  budowaniem marki osobistej I rozwijaniem zespołów.

Posiadam ponad  20-sto letnie doświadczenie, wiedzę, bogatą historię, OGROMNY entuzjazm. Potrafię zarządzać zmianą, szczególnie w kryzysie. W każdej sytuacji znajduję wiele różnych rozwiązań.

Jak twierdzą moim Klienci mam nietuzinkową osobowość Wizjonera, wielopłaszczyznowe myślenie, i potężną wyobraźnię (moją Pracownię) Jestem urodzonym Przedsiębiorcą- zajmuję się tym od ponad 20 lat ! Jestem skuteczna  !

Image

Wierzę, że

„Każdy potrafi latać, ale niektórzy potrzebują osoby, która pomoże im wystartować”

Przekonam Cię, że :

  • Każdy z nas jest wyjątkowy, ze ma w sobie OGROMNY potencjał, który czeka na odkrycie.
  • W każdym z nas drzemie indywidualna wyjątkowość, coś co wyróżnia Cię spośród innych- obiecuję, że  odkryjemy to wspólnie !
  • Najważniejszą „ Marką „ w życiu – jest Twoja własna MARKA OSOBISTA, bo jest ona bezpośrednio powiązana z tym, kim jesteśmy ! Warto w nią zainwestować !
  • Sekret każdego SUKCESU, tajemnica wielkich przywódców opiera się o wiedzę : wiedzę o samym sobie, znajomość swoich mocnych i słabych stron oraz precyzyjne określenie swojego CELU ( tego czego naprawdę się chce )  !