01.
Image

Inga Klaus Kierownik Projektu WomenCamp 2019, Project Portfolio Manager w firmie Starway

Bogata wiedza, doświadczenie oraz charyzmatyczna osobowość p. Martyny Guba sprawiają, że potrafi zmotywować uczestników wydarzenia do pełnego zaangażowania w warsztaty i aktywnej pracy nad przyswojeniem technik/narzędzi zmiany i rozwoju osobistego.

02.
Image

Karolina Jakobsche Fundacja Jestem Mamą

Wszystkie warsztaty były profesjonalnie zorganizowane oraz przeprowadzone z pasją niesamowitym zaangażowaniem. Zarówno konsultacje indywidualne, jak i spotkania grupowe, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet

03.
Image

Olga Kozierowska Prezes Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką

Martyna Guba niejednokrotnie wykazała się ogromnym profesjonalizmem i bogatym doświadczeniem oraz wiedzą. Organizowane przez nią warsztaty są na najwyższym poziomie, co niejednokrotnie zostało potwierdzone przez opinie uczestniczek.

04.
Image

Angelika Lewandowska-Ben Khalifa Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Profesjonalny trener Pani Martyna Guba to nietuzinkowa osobowość, profesjonalistka, która zaraża nowymi metodami szkoleniowymi dając w ten sposób instrukcję do obsługi samego siebie.

05.
Image

Katarzyna Bielawa Kierownik Działu Szkoleń

Warsztat, opierając się na Metodzie Points of You oraz Modelu FRIS pomógł w integracji zespołu oraz
wpłynął na dużo lepszą komunikację w dziale. Narzędzie PoY, z pozoru to tylko karty z obrazkami,
zapewniło uczestnikom niezwykłe doznania.

06.
Image

Iwona Mirosław – Dolecka Kierownik Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury

Celem działań podejmowanych przez Martynę działań i szkoleń było poszerzenie dostępu do kultury, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, oraz wzmocnienie kompetencji i samorozwoju uczestników.